Our Last News

Praesent nec leo venenatis elit semper aliquet id ac enim.

Bilmeyenler için Kıbrıs Otel Konseptleri

Ultra Her Şey Dahil Kıbrıs Otelleri

Bu konseptte genellikle (otellere göre değişiklik gösterebilir) otele girdiğiniz andan itibaren ekstra servisler hariç hiçbir şey için ücret ödemezsiniz. Tüm yiyecek içecek, yerli-yabancı alkol ücretsiz olarak sunulur. Ancak Ultra her şey dâhil kıbrıs otelleri konsepti ile ilgili yanlış bilinenlerden biri ise tatiliniz boyunca bir daha para ödemeyeceğiniz ve para ile işiniz olmayacağıdır. Otel tarafından düzenlenen çeşitli etkinlikler, ekstra ödemeye tabi olabilir. Örneğin, tekne turu otel ile ilişkili olmakla birlikte ayrı bir hizmet olabilir ve bunun için ayrıca ödeme yapmanız gerekebilir. Benzer şekilde, bölgede düzenlenen geziler, turlar ayrı birer hizmet olup, ayrıca ödeme gerektirebilir. Yani ultra her şey dâhil konseptinin bir parçası olmayabilir.

Her Şey Dahil Kıbrıs Otelleri

Genellikle diyoruz çünkü yine otellere göre farklılık gösterebilir. Yiyecek ve içecek hizmetleri ile ilgili herhangi bir ödeme yapmadığınız, konaklama ücretine tüm yiyecel ve içecek hizmetlerinin dahil olduğu konsepttir. Bazı otellerde ithal alkol çeşitlerinde kıbrıs otelleri için her şey dahil konseptinde sınırlamalar olabilir. Otel tarafından düzenlenen ekstra turlar, konserler, masaj,spa gibi servisler ücretli olabilir.

Tam Pansiyon Plus Kıbrıs Otelleri

Bu otellerde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri ücretsiz olup gün içerisindeki alkolsüz içeceklerde ücretsizdir. Her Şey Dahil konseptin bir alt grubu olan bu konseptte çok fazla karşılaşmazsınız ancak yine de bazı kıbrıs oteller Tam Pansiyon Plus kıbrıs otelleri hizmet veriyoruz diyebilirler. Burada en önemli fark alkollü içeceklerin genellikle tam pansiyon plus konseptinde ücretli olmasıdır. Onun dışında her türlü yeme içme konaklama ücretine dahildir.

Oda Kahvaltı Dahil Ne Demek

Şehir otellerinde sıklıkla karşılaşacağınız bir konsepttir. Adı üzerinde konaklama ücretine sadece sabah kahvaltısı dahildir. Merkez otellerinde bu konsept dahilinde geriye kalan tüm yiyecek içecek ve ekstra hizmetler ücrete tabidir.

Yarım Pansiyon Kıbrıs Otelleri

Bu konseptteki tesisler oda ve kahvaltı haricinde genel olarak akşam yemeğini de dahil ederler. Bu konsept tatil ve şehir otellerinde karışık olarak kullanılmaktadır. Bir çok otel herşey dahil konseptini genel konsepti olarak belirler fakat otele sadece oda – kahvaltı olarak kullanmak isteyenler için yarım pansiyon konseptini de uygulamaktadır.

Değerlendirme Ekle

Your email is safe with us.